Právě si prohlížíte V zajetí Jaguaru 2016 – Obchodní centrum Arkády

V zajetí Jaguaru 2016 – Obchodní centrum Arkády

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuFotoreportáž

Od pátku 8. dubna do neděle 10. dubna „zaparkuje“ v Arkádách jedinečný Trailer z The Art of Performance Tour, který s sebou přiveze více jak půltucet vozů značky Jaguar. Většina z těchto rychlých aut se bude prohánět v okolí obchodního centra, kde je budou řídit zkušení řidiči, kteří ale za volant pustí také zájemce z řad veřejnosti. Ti si tak budou moct vyzkoušet na vlastní kůži výborné jízdní vlastnosti těchto „divokých koček“.

O týden později, tedy v sobotu 16. dubna se od 12 do 14 hodin budou před Arkády Pankrác sjíždět majitelé vozů Jaguar, kteří po úvodním programu před obchodním centrem vyrazí na společnou projížďku do historického centra Prahy. Vozy v rámci spanilé jízdydorazí až na Václavské náměstí, odkud pak zamíří zpět na Arkády Pankrác.

Během posledního víkendu od 23. do 24. dubna si organizátoři výstavy V zajetí Jaguaru připravili pro návštěvníky Arkád skutečnou lahůdku. Jak v sobotu, tak v neděli od 13 do 17 hodin mají zájemci vůbec první možnost si vyzkoušet jízdu ve zbrusu novém modelu F-PACE, ale i dalších modelech značky. Už samotná možnost řídit automobil Jaguar je skutečně nevšední zážitek, v Arkádách si ale navíc budete moct vybrat hned z pěti různých modelů. Nebo dokonce vyzkoušet všechny.

Fotoset – iDnes.cz

Fotoset – Lidovky.cz