Služby

Certifikáty původnosti

Jaguar Enthusiasts´club díky svému vřelému vztahu s historickou divizí společnosti Jaguar Cars nabízí certifikáty původnosti. Jedná se o papírový certifikát formátu A4 poskytující informace o originálnosti Vašeho vozu. Jak můžete vidět, na certifikátu jsou uvedeny údaje o tom, o jaký model se jedná, kdy přesně byl vůz vyroben, jaká jsou původní čísla šasí, motoru, karosérie a převodovky. Dále pak díky tomuto certifikátu máte možnost zjistit původní specifikaci barevného provedení exteriéru a interiéru Vašeho Jaguara. V některých případech je uveden i první dealer a den prodeje, někdy dokonce i původní spz.

Tento certifikát je nejen dobrým pomocníkem při koupi vozu, ale u dražších vozů i doplňkem zdobící vozy na soutěžích krásy.

Co pro to musíte udělat, abyste tento certifikát získali?

Pošlete na naší emailovou adresu:

  • plnou specifikaci vozu (např. Jaguar E-type Série 1 ots)
  • identifikační čísla Vašeho vozu (motor, převodovka, šasí, karosérie)
  • Vaše kompletní jméno, příjmení a adresu

Nezbytnou podmínkou je doložení dokladu o legálním nabytí vozu (kupní smlouva nebo fotokopie technického průkazu apod.).

Cena tohoto certifikátu se odvíjí od aktuálního kurzu britské libry (GBP) a pohybuje se okolo 50 GBP.

Nákup a prodej vozu

JEC Vám může díky své celosvětové síti členů asistovat při vyhledávání Vámi zamýšleného vozu, posouzení stavu vozu při nákupu, dále pak i při jeho prodeji.

JEC je také na základě přátelských vztahů s archivem JDHT schopen zjistit, zda se v daném voze nachází původní motor, jaká byla originální barevná kombinace interiéru a exteriéru vozu, kdy přesně byl vůz vyroben a někdy i dohledat prvního majitele.

Servis

Každý člen při předložení platného JEC průkazu bude mít možnost využít slev v našich přátelských servisech. 

Náhradní díly

Jaguar Enthusiasts´club je výhodný nejen z hlediska předávání zkušeností s ostatními majiteli aut, ale i z hlediska zvýhodněného nákupu náhradních dílů.

Každému majiteli se vyplatí se stát členem už jen díky slevám poskytovaným v rámci JEC na náhradní díly na vozy Jaguar, Daimler, ale také Land Rover a Range Rover.

Pro blížší informace nás kontaktujte na info(zavináč)jec.cz

Příhradový rám pro Jaguar E-type

Jelikož jedno z nejcitlivějších míst našich E-typů je je nosný rám motoru, JEC si na základě osobních zkušeností dovoluje nabídnout upgradovaný rám pro modely E-type.

Co nabízíme:

  • silnější tloušťku materiálu. Zesílení z původních 0,9 mm na 1,2 mm
  • možnost vyražení čísla vozu na rám již u samotného výrobce (nutno doložit doklad o legálním nabytí vozu)
  • pevnostní spojovací materiál potřebný k sestavení

JEC dodal do ČR již několik těchto rámů a zatím absolutne bez problémů.

Výrobní čísla vozů

… připravujeme