Právě si prohlížíte Pohodové jarní setkání 2012

Pohodové jarní setkání 2012

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuFotoreportáž

Na pozvání pana Zdeňka Nováka se v sobotu 28.dubna sjelo 7 koček z Coventry do středočeské vesnice Libeř. Atmosféra místní akce byla perfektní. Po krátké prohlídce vesničky každý účastník zasedl k drobnému občerstvení pod kvetoucími stromy. Po přehlídce historických traktorů a motocyklů se parta Jaguarů odebrala ke své individuální vyjížďce.

Trasa vedla z Libře přes Davli a Štechovice až na Slapy. Celou cestu se mohli jaguáristé kochat krásnými výhledy na tamnější přírodu. Zastávka na Slapech posloužila k občerstvení a k nádherné vyhlídce na přehradu.

Ze Slap jsme se celá „kolona“ vydala směrem na Kamenný přívoz, Jílové u Prahy až do Dolních Břežan, kde se uskutečnilo závěrečné posezení.

Už tak pěkná akce byla zakončena EXKLUZIVNÍM pohoštěním, za kt. bych touto cestou za nás všechny poděkoval p. Zdeňku Novákovi a paní Ing. Figelové ze zahradního centra Dolní Břežany. Dostalo se nám lepší péče než v kdejakém ‚Alcronu“.

K prasknutí přejedení členové klubu se po přijemném posezení u grilu rozjeli ke svým garážím 🙂

Nejvzdálenejší účastník byl pan Kuba s manželkou ze Stříbra od Plzně, kt. to měli okolo 120 km.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem kteří přijeli a hlavně organizátorům akce – p. Zdeňku Novákovi a paní Fielové ze Zahradního centra Dolní Břežany.

Za JEC Evžen Reitschläger

Fotoset