Právě si prohlížíte Jaguar Tour West Bohemia 2015

Jaguar Tour West Bohemia 2015

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuFotoreportáž

Druhé setkání našeho JEC v roce 2015 zavedlo účastníky akce na západ Čech. Hlavní základnou se pro tento prodloužený víkend stal Sokolov.

Páteční dopoledne zavedlo členy klubu do velmi zajímavého podniku Amati Kraslice. Prohlídka této společnosti byl fantastickou přehlídkou a to zejména přehlídkou ruční práce. Všechny přítomné zaskočila zejména složitost výrobních procesů a zejména množství operací ve výrobním procesu. po vydatném obědě se přesunula celá skupina na prohlídku rezervace Soos, na niž se podepsalo zejména dlouho trvající sucho. Zajímavou zastávkou pak byla zastávka v historickém centru Chebu. Zakořeněná představa o „šedivém městě“ byla pryč hned po vjezdu na náměstí. Následná procházka po zrekonstruováném náměstí a pěší zóně tyto mylné představy ihned rozpustila.

V sobotu účastníky setkání přivítalo opět nádherné počasí a celá skupina vyrazila směr Loket a následně do Teplé na prohlídku Kláštera Premonstrátů. Prohlídka kláštera udělala na všechny přítomné velký dojem a to zejména díky své úžasné knihovně.

Následný přesun do Mariánských Lázní byl třešničkou na dortu pro každého milovníka Jaguarů. Příjezd do Mariánských Lázní za nádherného počasí a za doprovodu policejního doprovodu byl jak z pohádky. Nezapomenutelný zážitek. Procházka po Kolonádě s našimi vozy stojícími přímo pod Kolonádou bylo potěšením pro všechny. Následný přesun do Lázní Kynžvart a prohlídka Zámku byla za krásného počasí dalším kouzelným momentem v průběhu tohoto víkendu.

Společenský večer se nesl v přátelském duchu a všichni si ho náležitě užili.

Neděle zavedla členy klubu na hrad Seeberg a dále pak do Františkových Lázní, které se ve srovnání s Mariánskými Lázněmi nenechaly zahanbit. Společný oběd pak ukončil toto setkání a všichni se rozjeli ke svým domovům.

Fotoset © Novotný

« z 6 »