Právě si prohlížíte Den otevřených dveří Fošum Cars 2010

Den otevřených dveří Fošum Cars 2010

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuFotoreportáž

V pátek 7. května se v odpoledních hodinách konal Den otevřených dveří u jednoho z předních českých renovátorů historických vozů Jaguar, společnosti Fošum Cars.

Celá akce byla koncipována jako přátelské setkání nad sklenkou vína a prezentace renovátorských počinů firmy.

Postupná prohlídka jednotlivých oddělení, tedy sekce klempířských prací, lakovny a přípravny až po oddělení kompletace strojů byla velmi zajímavá. Dílna prošla určitými změnami a postavila svou koncepci na snaze dostat renovace v Čechách na vyšší úroveň.

Dovoluji si tvrdit, že taktika pana Františka Fošuma staršího „Step by step“ se vyplácí a firma se krok za krokem více profiluje a vylepšuje.

Za poslední dva-tři roky, kdy se tato společnost rozhodla jít směrem renovací vozů Jaguar, urazila opravdový kus cesty. Tento rozdíl je patrný na první pohled.

Při vstupu do firmy vstoupíte do krásného showroomu, který na Vás dýchne dobovou atmosférou. A to je teprve předzvěstí toho, co Vás čeká jen o kousek dál když vstoupíte do provozu. Každé jednotlivé činnosti mají své místo. Klempírna se chlubí moderním a kompletním vybavením, lakovna pak velkým uceleným prostorem pro přípravu, oddělení kompletace pak svou čistotou a uspořádanosti.

Je vidět, že když si jde člověk za svým cílem a vdechne své vizi svou životní energii, dokáže opravdu mnohé.

Fotoset